קישורים

פורטל בריאות הנפש בישראל

פורטל בריאות הנפש בישראל קם במטרה לאפשר  לבני משפחה מתמודדים מטפלים והקהל הרחב להיחשף לתחום בריאות הנפש. החלמה שיקום וטיפול בבריאות הנפש הן מילים ריקות אם אינו מתווסף לכך מימד מעשי.
פורטל בריאות הנפש בישראל בא לתת כלים למתמודדים, מידע למטפלים, וסיוע למשפחות. הוא מפתח מערכות מידע ברמות שונות בארץ וגם בעולם ומציע חידושים ופיתוחים חלוציים לקידום השיקום והטיפול בארץ. עם הפיתוח הטכנולוגי של עולם התקשוב פורטל בריאות הנפש בישראל עשוי להוות כלי מרכזי לסיוע וקידום איכות חיים וטיפול למתמודדים במי משפחותיהם והמטפלים.
מתן מענה למטפלים ולמתמודדים באמצעות יישומים אינטרנטיים עשוי להיות כלי מרכזי בשילוב מתמודדים ומטפלים באתר. פורטל בריאות הנפש בישראל מנסה להקיף את ידע הרב על בריאות הנפש ולקדם את  איכות החיים של המתמודד בני משפחתו והמטפל. לכניסה לאתר לחצו כאן https://www.mh-israel.co.il/

פרופ' גידי רובינשטיין – פסיכותרפיה

פרופ' גידי רובינשטיין הוא פסיכותרפיסט מנוסה המטפל בדיכאון, בחרדה ובהפרעות כפייתיות.  הטיפול מותאם אישית לבעיות, לאישיות, לצרכיו ולרצונותיו של כל מטופל ומטופל, תוך שילוב גישות טיפוליות שונות. בנוסף להכשרתו בטיפול פסיכודינמי, עבר פרופ' רובינשטיין השתלמות מיוחדת בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי למטפלים פסיכודינמיים. 

בנוסף לטיפול, נמנה פרופ' רובינשטיין על סגל ההוראה הבכיר של ביה"ס למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית נתניה ומלווה את הפרקטיקום במסלול הפסיכולוגיה. הוא מלמד קורסים שונים בפסיכופתולוגיה ובאישיות לתואר ראשון ושני. לפני כן לימד בתכנית לפסיכותרפיה אנאליטית ביחידה ללימודי המשך של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. מחקריו הרבים בתחום האישיות, הפסיכופתולוגיה והפסיכותרפיה ראו אור בכתבי-עת מקצועיים יוקרתיים בחו"ל. כמו כן, שימש שופט מומחה בחיבור הקריטריונים החדשים להפרעות אישיות ב-DSM-V, מדריך האבחון של האיגוד הפסיכיאטרי האמריקני והרצה בכנסים מדעיים בין-לאומיים בעולם. לכניסה לאתר לחצו כאן https://www.giditherapy.co.il/

פסיכולוגיה עברית

כל מה שרציתם לדעת על פסיכולוגיה. לכניסה לאתר לחצו כאן https://www.hebpsy.net/articles.asp?id=3973

אתר למתמודד

מרכז מידע וכלים למתמודדים עם קושי נפשי. לכניסה לאתר לחצו כאן https://lamitmoded.org/